תשתיות מחשוב

 

חברת ווי-אנקור בעלת ניסיון עשיר בהקמתן של תשתיות מורכבות ומספקת ללקוחותיה פתרון הוליסטי ומקיף למכלול צורכי תשתיות המחשוב, הכולל: אחסון, וירטואליזציה, גיבוי, תקשורת, והגנה על המידע ווי-אנקור הינה שותפה אסטרטגית של ספקיות תשתיות המחשוב המובילות בעולם. החברה חלוצה בתחום היישום של מערכות NetApp בשוק הישראלי ושותפה בדרגת Star עם ניסיון עשיר בביצוע של מאות פרויקטים מבוססי טכנולוגיות NetApp מדי שנה.

 

ביג דאטה

 

וההתמחות של ווי-אנקור בתחום ה-Big Data הינה רחבה ומתחילה בניתוח צרכיו של הארגון, בחירת הטכנולוגיה המתאימה, וממשיכה ביישום של הטכנולוגיה המתורגמת לתועלות עסקיות. היתרון של ווי-אנקור מתבטא ביכולתה להפוך עבור הארגון את הטכנולוגיה, שהיא חדשנית ופורצת דרך, לפתרון מקיף בעל תועלות עסקיות מיידיות. על ידי חבירה עם היצרנים המובילים, הכשרה של צוותים יעודיים.

 

אבטחת מידע וסייבר

 

מומחי אבטחת המידע של ווי-אנקור מלווים את הארגונים המובילים בישראל ביישום של מגוון טכנולוגיות אבטחת מידע, פתרונות למניעה של זליגת מידע, פתרונות לזיהוי פעילות עוינת, ועוד. בנוסף, ווי-אנקור פעילה בתחום של אספקת שירותים מנוהלים, הכוללים: ניהול של אירועי אבטחת מידע, זיהוי חדירות לארגון ופעילות של גורמים עוינים בתוכו, סיכול החדירות וביצוע של חקירות מחשב בארגון.

 

מחשוב ענן

 

ווי-אנקור משמשת אחת הספקיות מהמובילות בישראל לפתרונות ענן ציבורי ופרטי למגזר הארגוני והעסקי. תשתיות הענן של ווי-אנקור מאפשרות: אירוח של תשתיות הייצור, כולל תשתיות IT קריטיות; שירותי ענן להפעלה של אתר גיבוי והתאוששות מאסון (DR); תשתיות ענן לסביבות פיתוח ובדיקות; ותשתיות ענן המאפשרות גיבוי ושחזור של המידע הארגוני. הצוות המקצועי של ווי-אנקור מלווה את הארגון והלקוח בכול השלבים של המעבר לענן - החל משלבי בדיקת ההיתכנות העסקית והטכנולוגית, תכנון הפרויקט.

we ankor