ווי אנקור נמנית על האינטגרטורים המובילים בישראל בתחום התשתיות. היא נחשבת כחלוצת פתרונות האחסון המרכזיים בישראל ומובילה את תחום האחסון החל משנת 1990. הניסיון הרב שצברה ווי אנקור, מאלפי הטמעות של מערכות תשתית, בכל מגזרי המשק וסוגי העסקים, הפך אותה לבחירה הטבעית והמועדפת לכל פרויקט תשתית.

 

האסטרטגיה המנחה את ווי אנקור בכל שנות פעילותה הנה – חדשנות ומובילות טכנולוגית. ווי אנקור נחשבה מאז ומתמיד כפורצת דרך ביישומן של טכנולוגיות חדשות, המספקות לארגונים הזדמנויות עסקיות ומתן מענה לצו השעה – עשה יותר בפחות.

 

מובילות טכנולוגית זו באה לידי ביטוי בשותפויות עם החברות המובילות והחדשניות בעולם האחסון (כדוגמת NetApp ו- Infinidat), הסמכה בדרגות השותפות הגבוהות ביותר (כגון:  STAR NetApp, VMware Premier, Commvault Market Builder, ArcSight Gold ועוד) וזכייה בפרסים בינלאומיים (כגון: the EMEA flash partner of the year 2015).

 

הודות לשותפויות רבות עוצמה אלו, מספקת ווי אנקור ללקוחותיה גישה ישירה ל- Best Practices עולמיים ופתרון תשתית מקצה לקצה הכולל את עולמות האחסון, הווירטואליזציה, הגיבוי, התקשורת ואבטחת המידע. 

 

ווי אנקור אינה שוקטת על שמריה לרגע ומשקיעה משאבים אדירים בהכשרת אנשי הצוות הטכני בטכנולוגיות החדשות בתחום ובאפשרויות שילובן עם המערכות הקיימות בארגונים. השקעה זו באה לידי ביטוי בזמני ההטמעה הקצרים של המערכות, המדגישים את ניסיונם הרב של אנשי הצוות הטכני ובקיאותם בפתרונות חדשניים.

 

מאות מנהלי תשתיות ו- IT, מכל מגזרי המשק וסוגי העסקים, מעידים כי הבחירה בווי אנקור מספקת להם ביטחון מלא בהצלחת הפרויקט, יישום מהיר ובעיקר – ראש שקט.

 

 

 

 

we ankor