עולם של פתרונות ענן

 

רבים נוטים לחשוב כי  Office 365 מסתכם בשירותי האופיס המוכרים בתצורת ענן, אך למעשה Office 365 הנו מכלול שירותים רחב ומגוון פי כמה. שירותי האופיס המוכרים משולחן העבודה הנם עדיין חלק בלתי נפרד מהחבילה, אך Office 365 מכיל יכולות רבות נוספות המעצימות לאין ערוך את הפריון והתפוקה השוטפת של כל עובד ידע ארגוני כגון : שירותי Exchange מלאים לדואר אלקטרוני ;  אוסף היכולות של  SharePoint לבניית אתרים, ניהול תהליכי עבודה וניהול מסמכים ; שירות של OneDrive המספק יכולת אחסון למשתמשים עסקיים בנפח של טרה בייט לכל משתמש ויכולת לגשת למידע ולשתף אותו מכל מקום ודרך כל אביזר ; שירות של מסרים מיידיים וועידות וידאו באמצעות Skype for business ; תמיכה ברשתות חברתיות באמצעות YAMMER וכמובן כלים רבים נוספים כ-Project , Visio ועוד.

 

ייחודה של חבילה זו מנקודת מבטו של המשתמש בארגון מצויה בשקיפות ובפרודוקטיביות. היכולת לצרוך כל אחד מהשירותים הללו מכל מכשיר, מכל מקום דרך כל סביבת עבודה מקובלת בדרך הפשוטה והידידותית שכל כך אפיינה את פתרונות מיקרוסופט מאז ומעולם. לא בכדי הכתירה חברת המחקר העולמית גרטנר, כל אחד מהפתרונות הללו ברביע המוביל של ריבועי הקסם הרלוונטיים לכל תחום.

 

לווי אנקור יתרון משמעותי בהטמעתם של פתרונות אלו הודות לניסיון הרב שרכשה בפרויקטים במגוון סוגי ארגונים ומגזרים. המקצועיות והידע שנצברו במהלך 25 שנות פעילותה מאפשרים לווי אנקור להעניק ללקוחותיה יתרונות של מהירות הטמעה, התגברות מהירה על תקלות ויכולת לשלב את המערכת עם הפתרונות הקיימים בארגון בצורה חלקה ואינטגרטיבית.

 

 

 

 

we ankor