היתרונות הענן הפרטי הגלומים במעבר לענן פרטי תלויים לא מעט ביכולת לבצע את המעבר לתפיסה זו בצורה נכונה וחלקה. שיתוף הפעולה המוצלח בין ווי אנקור לחברת מיקרוסופט מאפשר מעבר לענן הפרטי תוך הפחתה ניכרת של עלויות התפעול וההשקעות הנוספות בתשתית.

 

אחד היתרונות הבולטים במעבר לענן הפרטי של מיקרוסופט מצוי ביכולת להתבסס על פלטפורמה מוכרת ועקבית החוצה מקצה לקצה את תשתיות הענן הפרטי והציבורי, תוך שימוש באותן טכנולוגיות לניהול זהויות (Active Directory), ניהול תשתיות(System Center)  ופיתוח(.Net and Visual Studio) . הודות לכך ניתן למנף את ההשקעות הקיימות ולנצל את המיומנויות הקיימות בארגון להתפתחות עתידית בסביבת הענן.

 

יישום טכנולוגיית הענן הפרטי על ידי צוות המומחים של ווי אנקור מעצימה את מחלקת ה-IT בכך שהיא מאפשרת להאיץ את זמן היציאה של פתרונות מבוססי IT ולהגיב במהירות לצרכים העסקיים המשתנים. יתרון נוסף גלום ביכולת לשלב את הענן הפרטי של מיקרוסופט עם עוצמת הענן הציבורי Windows Azure ולהגביר בכך עוד יותר את הסקלביליות והיעילות של ה-IT.

 

יישום ענן פרטי בארגון מאפשר להשיג מספר יתרונות חשובים :

  • אלסטיות - יכולת להגדיל ולהקטין את השימוש במשאבי המחשוב בלחיצת כפתור ובאופן מיידי באמצעות תשתית ענן פרטית המופעלת בצורה אוטומטית ובשירות עצמי.  
  • ניהול מקצה לקצה - עוצמת הענן פירושה ניהול מרכזי מקצה לקצה של כל סביבות המחשוב הארגוניות. בין אם מדובר בסביבה פיזית, וירטואלית, באתר הלקוח או מחוצה לו – הכל מנוהל מנקודת מבט מרכזית אחת.
  • יעילות מרכז הנתונים של ה-IT - עוצמת הענן מאפשרת להקטין את עלויות התפעול על ידי ניהול אוטומטי של משאבי מרכז הנתונים, תוך וודאות מלאה לגבי אופן הניצול של כל משאב.

לווי אנקור יתרון משמעותי בהטמעתם של פתרונות אלו הודות לניסיון הרב שרכשה בפרויקטים במגוון סוגי ארגונים ומגזרים. המקצועיות והידע שנצברו במהלך 25 שנות פעילותה מאפשרים לווי אנקור להעניק ללקוחותיה יתרונות של מהירות הטמעה, התגברות מהירה על תקלות ויכולת לשלב את המערכת עם הפתרונות הקיימים בארגון בצורה חלקה ואינטגרטיבית

we ankor