העידן של ימינו צופן בחובו מגוון אתגרים לא פשוטים למנהלי מערכות המידע בארגונים. העובדה שכיום כל משתמש קצה בארגון מחזיק ברשותו אוסף של התקנים ניידים חכמים, דורשת היערכות ופתרונות חדשים. ווי אנקור, האמונה על אסטרטגיה של מתן פתרון הוליסטי מקצה לקצה לכל אתגרי המחשוב בארגון, התמחתה במתן פתרונות לאתגרים אלו באמצעות המוצרים המובילים של חברת מיקרוסופט.

 

הטרנד שמוביל את אסטרטגיית הפרודוקטיביות העסקית וניהול המשתמשים בימינו הנו – Bring your own device. גישה זו מיועדת לספק מענה לניהול התקנים ניידים ומשתמשים, תוך יכולת לנהל כל התקן- טלפון חכם, טאבלט, מחשב נייד וכד', ולהתאים אותו לאופי העבודה של הארגון. אם בעבר ניסו ארגונים להדיר את נוכחותם של מכשירים אלו ולכפות שימוש במכשירים הניתנים על ידי הארגון, הרי שכיום מכוון המאמץ להשגת שליטה מלאה בכל אמצעי שיביא המשתמש. כך למשל, יכולים הפתרונות החדשים לאפשר למשתמש להביא את הטלפון החכם שלו, אך באמצעות מערכת חכמה ניתן להשבית את המצלמה שלו (במקרה של גוף בטחוני למשל), או להצפין את המידע השמור עליו, או לעדכן עליו תוכנות וטלאי אבטחה ולנטר אותו באופן סיסטמטי ובזמן אמת בכל היבט אפשרי, בדיוק כמו כל מכשיר אחר ברשת הפנים ארגונית.

 

ווי אנקור מספקת ערך מוסף וייחודי לתחום זה הודות לניסיונה המעמיק הן בטכנולוגיות מיקרוסופט והן בסביבות נוספות כמו אלו של VMware וספקים נוספים. ווי-אנקור מספקת לארגונים ליווי מקצה לקצה לכל התהליך - החל משלב ניתוח המצב וגיבוש פתרונות רלוונטיים, דרך הדרכה והטמעה וכלה בשיתוף ידע מתמשך. כשותפה מוסמכת של חברת מיקרוסופט, מעניקה ווי אנקור ללקוחותיה את הגישה ל-Best Practices מאלפי פרויקטים בארץ ובעולם. העובדה שווי אנקור משמשת בנוסף גם כ- Premier Partner של חברת VMware, מספקת לה יתרון מהותי ביכולת להשיג אופטימיזציה הן באינטגרציה בין מערכות הארגון והן בביצועי המערכות.

 

 

חטיבת תשתיות > מייקרוסופט > פתרונות מתקדמים לפרודוקטיביות עסקית

we ankor