כמענה לצורך בפרוטוקולי תקשורת למהירות גבוהה מאוד פותחו פתרונות תקשורת ייחודיים הנחשבים כפורצי דרך בכל העולם – פתרונות התקשורת של Mellanox.

את המתגים הייחודים של Mellanox  (אחידות)ניתן ל למצוא בליבות הדאטה סנטר וה- Backbone עם מהירויות של 40 עד 100 גיגה בייט.

 

Mellanox הישראלית התפרסמה בכל רחבי העולם כחברה המייצרת פתרונות קישוריות פורצי דרך לשרתים ואחסון בעולמות ה- Ethernet וה-InfiniBand (מתגים, כרטיסי תקשורת ,כבלים ומתאמים). העובדה שMellanox  מפתחת ומייצרת באופן עצמאי את כל רכיבי התקשורת, מקצה לקצה, מספקתCost-Effectiveness  משמעותי ללקוחותיה.

 

בנוסף למיצובה כמובילה עולמית בתחום ה- InfiniBand, מספקת Mellanox יתרונות עסקיים בארבעה תחומים עיקריים :

 

  • מהירות עבודה  - קישוריות במהירויות של  10/40/56/100 Gb תוך שמירה על נתוני Latency הנמוכים בתעשיה
  • האצת גישה למערכי Storage 
     - שימוש בתשתית ETHERNET המאפשרת כתיבה ישירה לזכרון (RoCE ) . בכך נחסכת השקעה בתשתית Fiber יקרה, אך מושגת הפחתת      
       עומס משמעותית מן המעבד בשרתי האפליקציה והאצת ביצועים.
     - שימוש בפרוטוקול Infiniband המוטמע ישירות במערכי אחסון מובילים (כגון ORACLE Exadata,Netapp V-series , IBM XIV ועוד )
  • פתרונות לארכיטקטורת ענן - ארכיטקטורת Mellanox CloudX המציגה שילוב של רכיבי חומרה סטנדרטיים (שרתים, אחסון) עם רכיבי תקשורת מותאמים וייחודיים להאצת ביצועים בענן מבוסס Open Stack, Microsoft Azure Pack  VMware Vcloud.
  • פתרונות ל- Big Data – כתיבה מרוחקת לזיכרון ( RDMA,ROcE) גישה יעילה למאגרי מידע מבוזרים (HADOOP,MongoDB) ,הסטת עומס תקשורת מה CPU ועוד.

 

לווי אנקור ניסיון ומומחיות טכנולוגית מעמיקה בהקמתן של תשתיות תקשורת המשלבות את פתרונות Mellanox. המומחיות והניסיון הרב שצברה ווי אנקור באלפי פרויקטים של תשתיות ואבטחת מידע, מאפשרים לה לייצר לארגון ערך מוסף משמעותי בכל הנוגע לאינטגרציית תשתית התקשורת עם שאר מערכות התשתיות בארגון. ערך מוסף זה בא לידי ביטוי בקיצור משך הפרויקטים, בעלייה חלקה לאוויר וביכולת לפתור במהירות כל אתגר ובעיה שעולים.

 

 

we ankor