הצורך של מערכות תשתית בארגונים בחיבור סריאלי, מקבל מענה מקצועי ורחב דרך מגוון הפתרונות המובילים של חברת Digi, הנחשבת לוותיקה והמובילה בתחום זה, עם למעלה מ-30 שנות ניסיון.

 

בין האביזרים האופיינים הנדרשים להתחבר באמצעות פתרונות אלו ניתן למצוא שרתים, ציוד מוקשח, שסתומים למיניהם ועוד.

 

ווי אנקור מייצגת, בלעדית,את חברת Digi  ואת מגוון מוצריה .,

 

Digi הייתה מהחברות הראשונות בעולם שיצרו כרטיסי תקשורת לרצפות ייצור במפעלים בתחום הכרסום, חריטה, הזרקה, מפעלי פלסטיקה וכדומה. בהמשך נכנסה Digi לתחום האת'רנט והאינטרנט ופיתחה קו מוצרים ייחודי מבוסס תקשורת IP למערכות השקיה אוטומטית, דלקים, שפכים ועוד. מגוון הפתרונות המתקדמים של  Digi מתבצע כיום מטרמינלים חיצוניים המחוברים לתקשורת לוויינים, סלולר, את'רנט או כבלים. 

 

עבור תחומי פעילות כמו: חשמל, מים וגז, שעדיין מבוססים על תקשורת סריאלית, Digi מייצרת גם פתרונות חומרה, ומתמחית בציוד אמין ועמיד בתנאים קשים של חום, קור, רטיבות ועוד. פתרונות אלו מאפשרים חיבור לדאטה-סנטר באמצעות תקשורת DSL, LAN,  לוויינים, סלולר ועוד.

 

לווי אנקור ניסיון ומומחיות טכנולוגית מעמיקה בהקמתן של תשתיות תקשורת המשלבות פתרונות אלו. המומחיות והניסיון הרב שצברה ווי אנקור באלפי פרויקטים של תשתיות ואבטחת מידע, מאפשרים לה לייצר לארגון ערך מוסף משמעותי בכל הנוגע לאינטגרציית תשתית התקשורת עם שאר מערכות התשתיות בארגון. ערך מוסף זה בא לידי ביטוי בקיצור משך הפרויקטים, בעלייה חלקה לאוויר וביכולת לפתור במהירות כל אתגר ובעיה שעולים.

we ankor