כחלק ממערך פתרונות התקשורת חברה(מהלשון להתחבר)ווי אנקור  לחברת Cisco, יצרן התקשורת המוביל בעולם.(אנחנו לא מייצגים אותם, זה מה שאבנט עושים. אנחנו שותפים) Cisco מוניטין רב שנים כחברה שפתרונותיה בתחום התקשורת מעניקים ללקוחות יתרון אסטרטגי לרשתות מכל גודל בכל ענף. החידושים הטכנולוגיים הניכרים בכל מגוון מוצרי המיתוג של Cisco מגדילים את הפרודוקטיביות של המשתמש, מובילים למצוינות תפעולית ומעלים את הערך העסקי של הרשת ושל המשאבים המחוברים אליה. פלטפורמות חומרה ניתנות להרחבה ושירותי מיתוג חכמים מאפשרים לנצל את מלוא הפוטנציאל של תשתית התקשורת הפנימית באופן מאובטח, אמין וחלק.

 

לווי אנקור ניסיון ומומחיות טכנולוגית מעמיקה בהקמתן של תשתיות תקשורת המבוססות על מוצרי Cisco. המומחיות והניסיון הרב שצברה ווי אנקור באלפי פרויקטים של תשתיות ואבטחת מידע, מאפשרים לה לייצר לארגון ערך מוסף משמעותי בכל הנוגע לאינטגרציית תשתית התקשורת עם שאר מערכות התשתית בארגון. ערך מוסף זה בא לידי ביטוי בקיצור משך הפרויקטים, בעלייה חלקה לאוויר וביכולת לפתור במהירות כל אתגר ובעיה שעולים.

 

מגוון פתרונות המיתוג של Cisco מאפשרים התאמה לדרישות הטכניות והתקציביות של כל מגוון הארגונים, ומיועדים לספק מענה לכל צורך, אתגר ומצב. תשתית הרשת של Cisco מתוחזקת ומאובטחת במלואה, החל מהליבה המרכזית ועד לשכבת הגישה - ממתגי הליבה, דרך סדרות מודולריות של מתגים הניתנים להערמה וכלה במתגי Data center. לפתרונות המיתוג של Cisco תפקיד מרכזי בתשתית הרשת הפנימית של הארגון. המתגים מספקים מענה אופטימלי לכל תחומי השירות החיוניים של הרשתות:

 

 • מהירות יישומים
  בכדי למטב את חוויית המשתמש בכל יישום, בכל עת ובכל התקן, הרשתות של היום חייבות לזהות, לאבטח וליצור קדימויות לסוגים רבים של יישומים.
 • מיטוב מולטימדיה
  הגידול בתעבורת הווידיאו והשמע מחייב תשתית מיתוג שתענה בגמישות על הדרישות המורכבות של כל סוגי המידע המוזרמים.
 • חיסכון באנרגיה
  Cisco פיתרון תוכנה המפקח על צריכת האנרגיה ומכלול העלויות הנלוות אליה. הפתרון יודע לנתח, לא רק את עלויות האנרגיה של משאבי המחשוב, אלא גם את אלו של תשתיות העסק - החימום, מיזוג האוויר והתאורה.
 • אבטחה משולבת
  פתרונות המיתוג של Cisco כופים גישה מורשית, מגנים על התעבורה ברשת, מזהים ומצמצמים איומים. כמו כן, פתרונות אלו משמשים לצבירת תעבורה ברשת פנימית אלחוטית, לריכוז מדיניות אבטחה ברשתות אלחוטיות וקוויות ולהאחדת הבקרה האלחוטית באמצעות המודולים המשולבים של המתגים.

 

 

תשתית מאובטחת, אמינה וחלקה

רשתות התקשורת בעידן של ימינו חייבות להיות זמינות, מוגנות בצורה מלאה ומוכנות לאתגרים חדשים בכל עת. פתרונות המיתוג של Cisco מאופיינים ביכולות הבאות:

 • אבטחה
  הגנה מלאה על המידע העסקי ועל המידע האישי, על זהות המשתמשים ועל פעולותיהם ועל חיבורי הרשת ומשאביה.
 • אמינות
  צמצום זמני ההשבתה היקרים של הרשת.
 • שרידות
  חומרה עודפת ומנגנוני התאוששות אוטומטיים הם רק חלק ממגוון האמצעים לשמירת רמת השירות הגבוהה של הרשת.  
 • גמישות
  ארגונים דינמיים דורשים רשתות שנעות עימם. פתרונות המיתוג של Cisco מתאימים את עצמם לדרישות חדשות באמצעות חומרה הניתנת להרחבה, שירותים משולבים, תמיכה מקצועית, מערכות פתוחות וחדשנות טכנית מתמשכת.

 

 

 

we ankor