תחום מחשוב הענן נמצא בשנים האחרונות בגידול מואץ בכל רחבי העולם. יותר ויותר ארגונים מגלים את היתרונות העסקיים הגלומים במחשוב ענן, לצד החיסכון בעלויות שהוא מציע. הודות לפיתוח פתרונות שאפשרו להתגבר על מחסומי רגולציה ואבטחת מידע, הולך ומתרחב מגוון הפעילויות המועברות לענן. בישראל קיימת בשנים האחרונות מגמה ברורה של העברת נתחים הולכים וגדלים של מערכות מידע ארגוניות לכיוון הענן – בין אם ציבורי, פרטי או היברידי.

 

ווי אנקור מוכרת כאחת מחלוצות תחום הענן ונחשבת ספקית מובילה בישראל לפתרונות ענן ציבורי ופרטי למגזר הארגוני והעסקי. ההתמחות של החברה בתחום הענן הנה המשך טבעי להתמחותה במכלול פעילויות הדאטה-סנטר.

 

החברה מחזיקה ברשותה מתקנים בארץ ובחו"ל המארחים אלפי שרתים המסוגלים להציע זמינות, שרידות ויתירות לאספקת מגוון רחב של שירותי IT ארגוניים מרחוק, והכול תוך הקפדה על עמידה בתנאי אמנת השירות (SLA) שהוגדרו מראש.

 

הצוות המקצועי והמנוסה של ווי אנקור מלווה במומחיות את כל השלבים של מעבר הארגון לענן - החל משלבי בדיקת ההיתכנות העסקית והטכנולוגית, תכנון הפרויקט, בניית הפתרון בחוות השרתים של ווי אנקור, מעבר חלק לתשתיות הענן של החברה, ובהמשך באספקת השירות ללקוח באופן רצוף ובהתאם לאמנת השירות.

  

תשתיות הענן של ווי אנקור מאפשרות: אירוח של תשתיות הייצור, כולל תשתיות IT קריטיות; שירותי ענן להפעלה של אתר גיבוי והתאוששות מאסון (DR); תשתיות ענן לסביבות פיתוח ובדיקות; ותשתיות ענן המאפשרות גיבוי ושחזור של המידע הארגוני.

 

 

 

we ankor