חטיבת תשתיות > הגנה על מידע > מענה מקיף ל-Data Protection - Commvault

 

המידע הוא הנכס הארגוני החשוב ביותר כיום. הגידול האינטנסיבי בו, אל מול רשימה הולכת ומתארכת של סיכונים - ההופכים את יכולות ניהול, גיבוי ושחזור המידע הארגוני לתעודת הביטוח של כל עסק.

 

טכנולוגיות גיבוי ושחזור מידע אמינות, מבטיחות כי בכל עת קיים עותק נגיש של המידע הארגוני, עם אפשרות לשחזור מהיר ומדויק. בשנים האחרונות גדלו הדרישות ממערך הגיבוי והן כוללות גם היבטים של ניהול המידע, ביצועים (חלון גיבוי), יעילות (חיסכון בנפח האחסון, שחזור חלקי מידע) וגיבוי בסביבה וירטואלית ומבוזרת הכוללת מכשירי מובייל חכמים וסביבות ענן. אתגר נוסף נוגע לתחום חיפוש המידע – ארגונים תחת רגולציה נדרשים לתת אישור למשתמשים על מנת לחפש תוכן של מידע – בין אם זהו מידע פעיל או שנמצא בארכיון. כמו כן, קיים אתגר זמינות המידע – לא משנה מהיכן מגיע המידע, הוא צריך להיות זמין כל הזמן.

 

ווי אנקור מספקת פתרונות ניהול והגנה מתקדמים על המידע, המבטיחים ביצועים אופטימליים, נגישות קלה למידע המגובה (גם על ידי משתמשי קצה) וגיבוי מרכזי של ארגונים מבוזרים.  

 

למעשה, מדובר בתעודת הביטוח של העסק. ללא המידע אין חברה - אין אפשרות לבצע פעילות עסקית.  המידע כיום מבוזר יותר – אמצעי  מובייל למיניהם, ענן, דרופבוקס, ומידע נוסף שלא נמצא תחת שליטתו המלאה של המנמ"ר. תפקיד מערך ההגנה על המידע הנו לספק את השקט הנפשי, כך שלא משנה מה יקרה, המידע הזה יהיה ניתן לשחזור.

על בסיס הניסיון בעשרות פרויקטים בחרה ווי-אנקור בשיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת CommVault. על פי ניסיוננו, הפתרון של CommVault, מספק מענה מקיף לניהול המידע והגנה עליו, ומאפשר לבצע דרך ממשק אחד פעולות רבות של גיבויים ושחזורים, ניהול ארכיון, גיבוי לענן, ניהול המידע במערכות וירטואליות, רפליקציה של המידע, גיבוי של מערכות קצה ניידות, חיפוש מידע ועוד.

הודות לפיתרון הכולל של CommVault נוצר מענה לאוסף האתגרים שהוזכרו לעיל:

אתגר הגידול במידע מקבל מענה הודות ליכולת של  CommVault לבצע גיבוי מהיר, תוך השפעה מינימלית על ביצועי המערכת באמצעות שילוב בין טכנולוגיות שונות.

 

אתגר החיפוש מקבל מענה הודות ליכולת של CommVault לבצע חיפוש מידע ברמת התוכן בתוך הארגון ועל ידי כך לחסוך את הצורך בקניית תוכנה נוספת. 

אתגר זמינות המידע מקבל מענה הודות ליכולת של CommVault לאפשר גישה מהירה ומיידית למידע זה ללא צורך בהמתנה בזמן השחזור.

לאחרונה שחררה CommVault מספר פתרונות ייעודיים ללקוחות ענן, אשר כוללים, בין השאר, יכולת גיבוי ענן פרטי (כגון VMware, למשל) ושחזורו בענן ציבורי כגון Azure , Amazon ואחרים. יכולת זו מאפשרת לארגונים להגר מידע לענן בזמן חירום או בשגרה, וכן להבטיח את ההמשכיות העיסקית. דוגמא נוספת ליכולת האינטגרציה עם שירותי הענן הינה הדואר הארגוני. לקוחות אשר היגרו לשירותי הדואר של מיקרוסופט בענן, מחפשים לשמר יכולות שחזור מידע גם ברמה המקומית, וזאת לצורכי רגולציה, הורדת עלויות ע״י שחרור תיבות של עובדים שאינן פעילים וכן לצורכי חיפוש מידע מונחה תוכן. CommVault שחררה זה מכבר יכולת סריקה מהירה ואיסוף חלקי לעד של פרטי דואר משרתי הדואר-Online Exchange .  יכולת זו מבוססת פרוטוקול  - Exchange Web Services EWS של מיקרוסופט ונתמכת באופן מלא ע״י  CommVault ו Microsoft.

we ankor