כמענה לצורך המתגבר של ארגונים בביצוע חיפושים מתקדמים ואנליטיקה על טקסט מספקת ווי אנקור מגוון של פתרונות מתקדמים.

 

אחד מפתרונות אלו הינו היכולת לבצע חיפוש בכל מאגרי המידע של הארגון, כולל במערכות ה- CRM ,ERP, SharePoint ומגוון גדול של בסיסי נתונים ומערכות קבצים.

 

ארגונים, שיישמו את הפיתרון באמצעותנו, הצליחו להשיג חיסכון עצום בזמן הנדרש לעובדים להשיג את המידע הדרוש להם. מידע, שבחלק מהמקרים לא היה אפשרי להגיע אליו ללא המערכת בזמן הנתון. הודות לפתרונות מסוג זה, משיגים ארגונים שיפור משמעותי בתפוקה, חיסכון בזמן עבודה והשגת תוצאות טובות יותר למול התחרות העסקית המתגברת.

 

יעילות המערכת חוצה את כלל המחלקות בארגון, החל מיכולתה של מחלקת הרכש להשוות מחירים ועלויות בצורה מקיפה ויעילה יותר, דרך המחלקה משפטית שיכולה לנתח בצורה מדויקת יותר את מכלול ההסכמים וההפרות שנעשו בהם, ועד למחלקת משאבי האנוש המסוגלת לנתח בקלות מכרזים פנימיים, לאתר עובדים מתאימים ולאייש תפקידים בצורה מדויקת ויעילה מאי פעם.

 

ניתן להעשיר תהליכי איסוף וניתוח כמויות עצומות של לוגים ממערכות IT, תהליכים עסקיים, איתותים מאינטרנט (RSS) מידע סנסורים עם מידע שאינו מובנה. לדוגמא: הצלבת מידע הכולל התכתבות עם לקוח למול תהליכים אפליקטביים שלו, ויכולת לוודא עמידה של הארגון בנורמות השירות, מניעת הונאה, צמצום נטישה ועוד.

 

 

 

Elastic.co

 

 

טכנולוגיית החיפוש של Elastic.co, על רובדיה – ElasticSearch, LogStach, Kibana (ELK) מאפשרת מימוש מהיר ובארכיטקטורה של SCALE OUT להקמת תשתית חיפוש ואנליטיקה ארגוני.

 

 

 

Prelert

 

Prelert הינה הספקית המובילה של מערכת ניתוח התנהגותי לא מנוהל (Unsupervised Anomaly Detection) עבור יישומי אבטחת מידע, תפעול סביבות IT , ופעילות עסקית .

פתרון החברה מנתח נתוני LOG של פעילות הארגון, מאתר אנומליות , מקשר ביניהן ומאפשר לנתונים לתאר התהליך מאחורי איומי אבטחה מתקדמים, בעיות ביצועים , ושיבושים בתהליך העסקי . הפתרון מבוסס תהליך למידת מכונה (Machine Learning) ויכולות ניתוח התנהגותיות אחרות המבוססים מודלים מתמטיים. הפתרון מתאים לניתוח כמויות נתונים מסיביות, ומביא לביטול התערבות אדם בתהליך תוך צמצום טעויות אנוש .

מאות ארגונים בעולם אימצו את הפתרון של חברת Prelert כדי לזהות איומי סייבר מתקדמים, להפחתת התראות כוזבות ולאפשר ניתוח ומציאת מקור הבעיה (Prelert Root cause analysis ) מאפשר לנתונים שלך לספר את הסיפור.

 

 

 

 

we ankor