פתרונות All Flash

יתרונותיהן של מערכות אחסון חכמות המבוססות על טכנולוגיית Flash, ברורות כיום לכל מנהל מערכות מידע וניתן לראות בבירור כי כל מרכז מחשוב שיישם טכנולוגיה זו הצליח להשיג שיפור משמעותי בביצועים, בחיסכון באנרגיה ובהוצאות התחזוקה.

 

עם זאת, על אף שרמות הביצועים של טכנולוגיית הפלאש טומנת בחובה הזדמנויות עסקיות משמעותיות, יש לקחת בחשבון שעלותם של פתרונות אלו גבוהה מפתרונות האחסון בדיסק. אי לכך, היכולת לתעדף את המידע הארגוני, ולהחליט בהתאם לאיזה חלק ממנו להקצות את רמות הביצועים המשופרות, מהווה אתגר הטומן בחובו חיסכון רב.

 

בתחום זה מספקת ווי אנקור לארגונים פתרון מקצה לקצה, המאפשר לסרוק את מערך המידע הארגוני, לזהות את צווארי הבקבוק הרלוונטיים ואת המקומות בהם נדרשים הביצועים המוגברים ולהקצות את משאבי הפלאש בצורה דינמית וחכמה, בהתאם לשינויים בפעילות הארגון.

 

להבדיל מפתרונות פלאש אחרים, הפועלים כאיים טכנולוגיים, מאפשר הפיתרון של NetApp (All Flash FAS), שילוב של טכנולוגיית הפלאש במארג המידע הארגוני. הודות לכך מצליח הפיתרון להתעלות מעל ביצועי הטכנולוגיה ולספק לארגון פתרון ההולם בצורה אופטימלית את צרכיו ובו בעת מאפשר לו להשיג חיסכון מירבי בעלויות.

 

אחסון ללא גבולות -  Infinidat

הגידול המתמשך והמהיר בנפחי המידע מייצר אתגר מהותי לארגוני אנטרפרייז המגלים כי ארון האחסון הישן שלהם כבר אינו עומד בקצב הגידול וההתרחבות הנדרש ממנו. בין הפתרונות החדשניים ביותר בתחום זה מצויה מערכת האחסון של חברת Infinidat שהוקמה על ידי גורו אחסון המידע הישראלי – משה ינאי.

 

כמובילת שוק בתחום האחסון מונתה ווי אנקור לשותפה עסקית בכירה של Infinidat ומספקת באמצעותה פתרונות אחסון עתירי ביצועים ונפח. כך למשל קופסת אחסון  בודדת, המכונה אינפיניבוקס, מסוגלת להחזיק 2 פטה־בייט (2 מיליון ג'יגה־בייט) של נתונים, להגיע ל-850 אלף IOPS ול- 12 ג'יגה רוחב פס Throughput.

 

הפתרונות של Infinidat מתחרים בהצלחה במערכות הדיסקים החדשניות ביותר של חברות הענק, ומספקות יחס עלות תועלת תחרותי לפתרונות הקיימים בשוק. מודל הרישוי הייחודי מאפשר לארגונים לקבל את ארון האחסון עם הנפח המירבי של 2 פטה בייט, אך לפתוח אותו בהדרגה ולשלם רק על פי הצריכה בפועל. גישת ה- Non-Disruptive Upgrade המוטמעת בפתרון מספקת צורך לצו השעה בארגונים כיום – אפס זמני השבתה. המערכת מספקת רמת שרידות של מעל חמש תשיעיות.

 

ניסיונה הרב של ווי אנקור בהקמתם של מערכי אחסון גדולים מספק ללקוחותיה יתרון חשוב הודות ליכולת לשלב את פתרונות infinidat עם מערכי האחסון והתשתית הקיימת בארגון.

 

NetApp Cluster OnTap

פתרונות עתירי נפח וגמישות

הצורך של ארגונים בפתרונות עתירי נפח וגמישות, הביא גם את חברת NetApp לפתח פתרונות חדשניים. ווי אנקור, הנחשבת לשותפה הבכירה ביותר של NetApp בישראל מובילה פרוייקטים בהם מיושם פתרון ה-  NetApp Cluster OnTap. פתרון זה מאופיין ביכולת מובנית ל- ScaleUp ו- ScaleOut למערכות של עד 24 בקרים, המתנהגים כמערכת אחסון אחת יחידה. ומסירים למעשה את המגבלות המקובלות מהגידול של מערכת אחסון מרכזית

.

ייחודו של הפתרון מצוי ביכולתו לספק גידול בלתי מוגבל כמעט, באפס השבתה ובאפס מיגרציות. יישום הפתרון מאפשר לארגונים להמשיך ולתת שירות ללא כל הפרעה לייצור. גישת ה- Non-Disruptive Upgrade המוטמעת בפתרון מספקת צורך לצו השעה בארגונים כיום – אפס זמני השבתה. המערכת מספקת רמת שרידות של מעל חמש תשיעיות.

 

 

we ankor