אחסון בעידן הענן

 

 

מערך ה-IT  בארגונים נדרש כיום לספק במהירות גדולה מאי פעם אפליקציות ושירותים ליחידות העסקיות השונות בארגון. בשונה מהעבר, הוא נדרש לעשות זאת, לא רק במהירות גבוהה פי כמה, אלא גם ביעילות גבוהה יותר, ובעלויות נמוכות בכל אספקט אפשרי - החל מהחשמל והמיזוג, דרך חומרת המחשב, עבור בציוד התקשורת וכלה בפתרונות התוכנה עצמם.

 

פתרונות הענן הפרטי של ווי אנקור מאפשרים לבנות על התשתיות הקיימות של וירטואליזציה בארגון, מערך של כלי ניהול מתקדמים ההופכים את ה-Datacenter לדינאמי ובעל יכולות המספקות מענה לאוסף האתגרים הללו.

 

למעשה, יתרונות הענן הפרטי, הנוצרים כתוצאה מהטמעתם של כלי ניהול מתקדמים, דומים לאלו של הענן הציבורי: אספקת משאבי IT לפי דרישה ואספקת אפליקציות ושירותים בצורה מהירה ויעילה יותר. כל זאת, תוך חסכון משמעותי בעלויות התחזוקה והניהול. במודל הענן הפרטי הלקוחות נהנים מרמות שליטה וגמישות גבוהות מאי פעם.

 

 

מדוע להקים ענן פרטי דווקא באמצעות ווי אנקור?

 

בחינה מעמיקה מראה כי הפיתרון של ווי אנקור מציע את המגוון הרחב והמקיף ביותר של טכנולוגיות ענן ועושה זאת בצורה חוצת מערכות, כך שהלקוחות שלנו יכולים לבצע את המעבר תוך ניצול מקסימלי של כל אוסף התשתיות הקיים.

 

תפיסת הענן הפרטי של ווי אנקור מאפשרת לארגונים לפעול במהירות רבה יותר, לחסוך כסף וכתוצאה מכך להתחרות טוב יותר בשוק בו הם פועלים.

 

הידע הרב שצברה ווי אנקור מהקמתם של מאות פרוייקטי ענן פרטי, ציבורי והיברידי בארגונים מכל מגזרי המשק, מאפשר לספק ללקוחותיה אוסף עצום של Best Practices, לחסוך להם זמן רב ולאפשר השגת יתרונות מירביים מהענן במרכזי הנתונים שלהם.

 

מערכת הניהול אותה מטמיעה ווי אנקור בארגונים מאפשרת ללקוחות לפתח את תשתית הענן ולהתאים אותו במידת הצורך לעבודה משולבת עם שירותי ענן ציבורי.

ווי אנקור מספקת שורת יתרונות המאפשרים ללקוחותיה לתעדף את התשתיות בהתאם לסוגי האפליקציות, להתאים את הענן לכל סוגי החומרה הקיימים בארגון, להשיג ביצועים גבוהים ואופטימליים, לנהל את הענן באופן מרכזי ואף בגישה של שירות עצמי על פי הרשאות ולקבל את מלוא הגמישות והסקלביליות להתרחב ולגדול לפי הצורך.   

 

 

we ankor