חטיבת תשתיות > הגנה על מידע

ווי אנקור מתמחה במתן מענה לאחד מהאתגרים המרכזיים עמם מתמודדים ארגונים כיום - התלות ההולכת וגדלה בזמינות המידע לקיום שגרת פעילות עסקית.

 

בעידן של ימינו אין עוד לארגונים את היכולת להכיל מקרים של אובדן מידע כתוצאה מתקלה, חבלה או אסון. מקרים כאלה משפיעים מיידית על יכולתו של הארגון לפעול ולספק שירותים ללקוחותיו. מכאן עולה הצורך לקיים מערכת שתנהל את המידע ותגן עליו, כך שניתן יהיה לאחזר את המידע במהירות ולהחזיר את הארגון לשגרה.

 

אתגר נוסף נובע מהשינויים הטכנולוגיים שעברו בשנים האחרונות על המגזר הארגוני, ביניהם: הגידול האקספוננציאלי בכמויות המידע, יישום של טכנולוגיות וירטואליזציה, המעבר לענן והגידול בכמויות המכשירים החכמים. מגמות אלה העלו את השאלות הבאות: איך עוקבים ומנהלים מידע בעידן בו הוא גדל עד כדי התפוצצות? כיצד מבצעים פעולות גיבוי ושחזור מידע ממכונות וירטואליות או מסביבות ענן? איך מתמודדים עם מידע שנוצר מחוץ לדאטה סנטר – על גבי סמארטפונים, טאבלטים ולאפטופים? ובאופן כללי, איך לא מאבדים את השליטה על המידע בארגון?

 

 השינוי שעבר תחום ההגנה על המידע נבע מהדרישה של מנהלי ה-IT לפשט את הדרך בה מנהלים את המידע ולהגיע למצב של אחידות בתחום. הדרישה הייתה לקבל פתרון אחד ואחוד, שיספק ממשק פשוט לתפעול, ושיוכל לספק תמונה מלאה של מצב המידע בארגון.

 

כמענה לאתגרים הללו מביאה ווי-אנקור ניסיון, התמחות ומיקוד בתחום ה-Data Protection. לצורך כך הקמנו צוות ייעודי ומנוסה לתחום, שפועל מתוך ראייה רחבה של צרכי הארגון, ומסוגל להתאים לכול ארגון חליפה ייעודית בתחום ניהול המידע וההגנה עליו. עד כה ביצענו עשרות רבות של פרויקטים במגוון של ארגונים, כולל ארגונים ממגזרי ההיי-טק, פיננסים, ממשלה, בטחון, בריאות, קמעונאות, תעשייה ואקדמיה.

 

 

we ankor