חטיבת תשתיות > וירטואליזציה

וירטואליזציה של העידן החדש

 

 

 

אם בעבר התמקד עולם הווירטואליזציה ב- VSphere של VMware, הרי שכיום מחפשים הארגונים מענה כולל, שיאפשר לארגון הן וירטואליזציה כוללת של מרכז המחשוב – Software Define Datacenter והן וירטואליזציה של מערך התקשורת – Software Define Network.

 

הווירטואליזציה מקיפה כיום את מרבית התחומים בתשתיות ה-IT, החל משרתים ומשאבי מחשוב, דרך תחנות עבודה ומערכות אחסון וגיבוי, ועד פתרונות DRP  ו-BCP  בענן, פתרונות ענן כוללים, תקשורת ועוד.

 

היתרון המוחשי והבולט, שסיפקה הווירטואליזציה לארגונים בעבר, הנו החיסכון במשאבים הפיזיים, כדוגמת צמצום מספר השרתים וירידה בצריכת החשמל. אך מעבר לכך, הווירטואליזציה יצרה גמישות תפעולית מרובה והעניקה יתרונות עסקיים של שרידות והמשכיות עסקית. כל אלה הובילו את מרבית הארגונים לממש וירטואליזציה בהיקף נרחב ולאור ההצלחה, להרחיב את מעגל הווירטואליזציה לתחומי תשתית נוספים.

 

ווי אנקור הייתה מחלוצות המהפכה הווירטואלית בישראל ונחשבת כיום כחברה הנמצאת בחזית מהפכת הווירטואליזציה העכשווית. ככזו, מאפשרת ווי אנקור ללקוחותיה להנות מהחידושים המתקדמים ביותר בתחום זה.

 

ווי אנקור מבצעת מידי שנה מאות פרויקטים בתחום זה והינה שותף מדרגת Premier של חברת VMware (הנחשבת בצדק כמובילת התחום). המומחיות שלנו בנושאי האחסון, הגיבוי, הווירטואליזציה, הענן והתשתיות מאפשרת לנו לספק פתרונות כוללים למרכזי המחשוב, החל מחדרי השרתים, דרך מערך התקשורת ועבור במערך האחסון, הגיבוי והשחזור. כל זאת, תוך מתן מענה כולל ברמת החומרה, התוכנה ומכלול השירותים המקצועיים. 

 

 

we ankor