חטיבת תשתיות > אחסון בעידן הענן

אחסון בעידן הענן

 

 

עולם האחסון עובר בשנים האחרונות מהפכות טכנולוגיות רבות המשנות את הדרך בה ארגונים מאחסנים את המידע, ניגשים אליו או מגבים ומגנים עליו.

 

בין המגמות הבולטות של השנים האחרונות בעולם האחסון ניתן למנות את התפתחותן המואצת של טכנולוגיית הפלאש המספקת לארגונים רמות ביצועים הגבוהות בסדרי גודל מאלו של העבר. רמות ביצועים אלו טומנות בחובן הזדמנויות עסקיות משמעותיות, אך עלותן אינה מבוטלת. היכולת לתעדף את המידע הארגוני, ולהחליט בהתאם לאיזה חלק ממנו להקצות את רמות הביצועים המשופרות, מהווה אתגר הטומן בחובו חיסכון רב.

 

מגמה בולטת נוספת בעולם האחסון נוגעת למונח ותיק יחסית, שהתרחב בשנים האחרונות לאופקים חדשים בתכלית – סקלביליות. גם בתחום זה ניתן לראות את היתרונות העסקיים המשמעותיים הנובעים מהיכולת לבצע Scale Up או Scale Out, תוך גידול בלתי מוגבל כמעט של מערכות האחסון.

 

תחום נוסף הזוכה לצמיחה מהירה הנו מערכות Active-Active. פתרון ה-MCC, הכולל מערכות אחסון בשתי סביבות שונות, מספק לארגונים את רמות השרידות והזמינות התואמות את העידן של ימינו מבלי להתפשר על רמות הפונקציונליות הנדרשות להם.

 

וחותמים את רשימת הטרנדים העכשוויים הם כמובן פתרונות הענן לסוגיו – ענן פרטי, ענן ציבורי וענן היברידי.

 

ווי אנקור מספקת כיום פתרונות מובילים טכנולוגית לכל אחד מהאתגרים הללו, המבוססים על ניסיון מעמיק מהשטח בעשרות פרויקטים בארגונים המובילים בישראל.

אסטרטגיית הפעילות של ווי אנקור כוללת ראייה הוליסטית, שמטרתה לספק ללקוחות OneStopShop לכל עולם התשתיות, תוך יצירת חיסכון מירבי בעלויות ומיקסום התועלת שבכל אחד מהם.

 

we ankor