תשתית של חדשנות ומצוינות

 

האסטרטגיה המנחה את ווי אנקור בכל שנות פעילותה הנה – חדשנות ומובילות טכנולוגית. ווי אנקור נחשבה מאז ומתמיד כפורצת דרך ביישומן של טכנולוגיות חדשות, המספקות לארגונים הזדמנויות עסקיות ומתן מענה לצו השעה – עשה יותר בפחות. ווי אנקור, מקבוצת חילן,  הינה חברת אינטגרציה מהמובילות בישראל המספקת פתרון מלא ומקיף לאתגרי העידן החדש בעולמות הדאטה סנטר, ביג דאטה, אבטחת מידע ובמעבר לענן הפרטי והציבורי. ווי אנקור שימשה כחלוצת פתרונות הווירטואליזציה והאחסון בישראל והובילה אותם החל משנת 1990. הניסיון הרב שצברה ווי אנקור, באלפי הטמעות של מערכות, בכל מגזרי המשק וסוגי העסקים, הפך אותה לבחירה הטבעית והמועדפת לכל פרויקט תשתית, ענן, תקשורת , ביג דאטה ואבטחת מידע.

 

ווי אנקור פועלת במסגרת קבוצת חילן, מהחברות הגדולות והמובילות של שוק ה-IT הישראלי, דבר המעניק לה חוסן ויציבות כלכלית, ומאפשר יכולת עסקית איתנה לבצע בהצלחה פרויקטים בכל סדר גודל.

 

ניסיונה העשיר של ווי אנקור בהקמתן של תשתיות מורכבות מספקת ללקוחותיה פתרון הוליסטי ומקיף למכלול צורכי המחשוב וניהול המידע: אחסון, וירטואליזציה, גיבוי, תקשורת, הגנה על המידע, ענן פרטי, ציבורי והיברידי, ביג דאטה, אבטחת מידע וסייבר ועוד. ווי אנקור מובילה, הלכה למעשה, את העידן החדש של הווירטואליזציה וה- Software Defined Datacenter, המפשטת ומאיצה לאין ערוך את ניהול מרכזי המחשוב הארגונים.

 

חטיבת אבטחת המידע של ווי אנקור מתמחה בפתרונות למניעה של זליגת מידע, זיהוי פעילות עוינת, אספקת שירותים מנוהלים, כולל  ניהול אירועי אבטחת מידע, זיהוי חדירות לארגון ופעילות של גורמים עוינים בתוכו, סיכול חדירות וביצוע חקירות מחשב בארגון. מומחיותה של ווי-אנקור בתחום ה-Big Data עוברת דרך ניתוח צרכי הארגון ובחירת הטכנולוגיה המתאימה, ומסתיימת ביישום הטכנולוגיה, תוך יצירת תועלת עסקית מובהקת לארגון.  תשתיות הענן של ווי-אנקור מספקות מענה לכל קשת הצרכים הארגונית, החל מאירוח של תשתיות הייצור, דרך תשתיות IT קריטיות, שירותי ענן להפעלה של אתר גיבוי והתאוששות מאסון (DR), תשתיות ענן לסביבות פיתוח ובדיקות, וכלה בתשתיות ענן המאפשרות גיבוי ושחזור של המידע הארגוני.

 

עדות לרמת המקצועיות הגבוהה של ווי אנקור ניתן למצוא בדרגות השותפות הבכירות עם ספקיות פתרונות מחשוב מובילות בעולם. דוגמא אופיינית לכך ניתן למצוא בדרגת השותפות הגבוהה ביותר בעולם (Star) שיש לווי אנקור עם חברת NetApp. באופן דומה, שותפה ווי אנקור ברמות בכירות גם עם החברות : VMware,IBM, Cisco, Juniper, Commvault, Microsoft ו- Infinidat. כמו כן מקיימת ווי אנקור שותפויות אסטרטגיות בתחום ה-Big Data הכוללות בין השאר שותפות עם חברת Sqream, חטיבת התוכנה של IBM לעולמות ה- Big Data Analytics; שותפות עם חברת MapR המציעה תשתיות Hadoop ייעודיות לעולם האנטרפרייז; ייצוג בלעדי בישראל של החברות: Elastic Search ,Talend, ; וכן את בסיסי הנתונים הייעודיים לעולמות ה-Big Data של Par Stream ו- DATASTAX. גם בתחום אבטחת המידע, עובדת חברת ווי אנקור עם מספר פתרונות ייחודיים ומובילים להתמודדות עם אתגרי הסייבר והעוינים המודרניים, כגון: CyberArk, Digital Guardian, Guidance, ECAT מבית RSA, Damballa ו-VxStream Sandbox.

 

הודות לשותפויות בכירות אלו, מספקת ווי אנקור ללקוחותיה גישה ישירה ל- Best Practices עולמיים בתחומי האחסון, הביג דאטה, הווירטואליזציה, הגיבוי, התקשורת ואבטחת המידע.

 

 ווי אנקור אינה שוקטת על שמריה לרגע ומשקיעה משאבים אדירים בהכשרת אנשי הצוות הטכני בטכנולוגיות החדשות בתחום ובאפשרויות שילובן עם המערכות הקיימות בארגונים. השקעה זו באה לידי ביטוי בזמני ההטמעה הקצרים של המערכות, המדגישים את ניסיונם הרב של אנשי הצוות הטכני ובקיאותם בפתרונות חדשניים.

 

מאות מנהלי מערכות מידע, תשתיות ו- IT, מכל מגזרי המשק וסוגי העסקים, מעידים כי הבחירה בווי אנקור מספקת להם ביטחון מלא בהצלחת הפרויקט, יישום מהיר ובעיקר – ראש שקט.

 

 

we ankor