בין הדרישות המרכזיות של ארגונים כיום מצוי הצורך בגיבוי מרכזי פשוט, מהיר ונוח של הנתונים המופקים מגוון היישומיים העסקיים הפועלים בענן. אם בעבר תבע תחום הגיבוי של מערכות אלו תשומת לב רבה עקב ריבוי הממשקים והמערכות, הרי שכיום ניתן לקבל פיתרון מקיף ואחיד לכלל המערכות.

 

הפתרון המוצע על ידי צוות המומחים של ווי אנקור הינו פתרון אחיד לגיבוי שירותי תוכנה בענן (SAAS) העונה לכל צרכי גיבוי ענן של הארגון. הפתרון כולל ממשק משתמש אחד בו ניתן לבצע גיבוי, חיפוש, שחזור וסקירה כללית של הנתונים עבור:

OFFICE365 SALESFORCE, GOOGLE APPS.

 

גיבוי מבוסס OFFICE365 מבצע גיבוי עבור מסמכים ב-ONEDRIVE, ספריות מסמכים ב-SHAREPOINT, מיילים, אנשי קשר ולוחות שנה ב-EXCHANGE.

 

גיבוי הנתונים מתבצע באופן אוטומטי שלוש פעמים ביום, תוך שהמערכת מציעה זמינות של 99.99% ועמידות של 99.999999% לתקינות הנתונים.

הנתונים של הארגון מגובים לכספת מוצפנת, העברת הנתונים מתבצעת באמצעות חיבור SSL, כאשר הנתונים עצמם מוצפנים בתקן הצפנה מתקדם מבוסס AES-256.

 

כל הגרסאות של המידע מאוחסן ב-SAFEHAVEN, מחיקה של המידע אינה אפשרית ולכן כל המידע מוגן מפני טעויות משתמש והתקפות.

ניתן לבצע חיפוש על כל המידע בשניות ולאחר מכן להוריד או לשחזר אותו . החיפוש מתבצע על כל המידע שגובה לענן, כולל – מסמכים, פורטל ותיבות דוא"ל.

 

 

 

we ankor