חזון:

חטיבת אבטחת המידע של חברת ווי אנקור שואפת להציע ללקוחותיה סל ממוקד של פתרונות ייחודיים בהם רכשה מומחיות רבה וידע נרחב, תוך מתן שירות איכותי, מהיר, מותאם ללקוח, ובעיקר יצירתי - משאב קריטי בעידן הסייבר והאיומים המשתנים והמתפתחים תמידית.

כחטיבה מובילה בתחומה, אנו מתחייבים להמשיך בדרך זו, להצעיד את לקוחותינו קדימה ולסייע בהתמודדות עם איומי העתיד.

 

ערכים:

הפתרונות אותם אנו מייצגים עוברים סדרה אינטנסיבית של בדיקות על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחומם. הם נבחרים רק לאחר שהשיגו את אמוננו המלא ואת ההתאמה המקסימלית לצרכי השוק הישראלי.

 

אנו מציעים ללקוחותינו רק את הפתרונות האיכותיים ביותר שנמצאים בשוק בתחומי פעילותה של החטיבה.

 

ה-DNA של החטיבה מורכב מהיכולת לייצר ולספק ערך מוסף לכל פתרון שאנו מייצגים, וכן להוות בסיס ידע של הפתרון ברמה הטכנולוגית והמתודולוגית בארץ ובעולם. בעת תהליך קליטה של פתרון חדש אנו משקיעים מאמץ רב בלמידתו על כלל אפשרויותיו וחלקיו. אנו משקיעים מאמצים רבים ביצירת אינטגרציה מלאה ודו-כיווניות בין הפתרונות השונים שאנו מספקים, וזאת כדי לאפשר ללקוחותינו את היעילות המרבית שניתן להפיק מכלל הפתרונות.

 

הצוות הטכני משתף, מפיץ, ומשמר מידע וידע, ואנו פועלים על מנת לחלוק עם לקוחותינו את התובנות שנרכשות בהווה ואת אלה שנרכשו מאז תחילת פעילות החטיבה בשנת 2003.

 

כל פרויקט שאנו מבצעים מותאם במיוחד ללקוח, ואנו מקפידים על כל שלב בתכנון והאפיון כדי לספק את התוצרים הרצויים לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. החטיבה מתמחה במחשבה מחוץ לקופסא, ואנו רואים הזדמנות בכל אתגר שאנו עומדים מולו בתחום אבטחת המידע.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

we ankor